Бадоєв і Коляденко стали режисерами «Ходи Гідності» до Дня Незалежності

instagram.com/alanbadoev

Сьогодні було проведено першу репетицію «Ходи Гідності» до Дня Незалежності України, її режисерами стали український кліпмейкер та продюсер Алан Бадоєв та хореограф-постановник Олена Коляденко.

Про це написав Алан Бадоєв у своєму Instagram

Він зазначив, що сьогодні вранці відбулася перша репетиція ходи на авіаційному заводі «Антонов».  

«День Незалежності - це честь і пам'ять нашої країни. У цей святковий і урочистий день ми хочемо додати трохи видовищності, зрозумілої кожному українцю. Безумовно, основні державні канони будуть дотримані. Ми їх шануємо і намагаємося врахувати всі деталі. Головними героями свята стануть люди, українці, наші співгромадяни, які своїм талантом і працею створюють історію нашої країни! Нам є ким пишатися! Нам є з ким будувати наше спільне майбутнє, є кому його захистити, і ми хочемо це показати всій Україні!» - заявили режисери.

Як повідомляється, в День Незалежності на українців чекає масштабний захід, в якому візьме участь «гордість країни»: представники різних військ, ветерани АТО, медики, вчителі, спортсмени, дипломати, волонтери, а також діти. 

У коментарях до допису багато читачів висловили свою підтримку та захоплення. Вони припустили, що в День Незалежності українці побачать щось дуже особливе.

Водночас серед користувачів  були і ті, які сумніваються у доцільності такого вибору, адже «трохи видовищності» зневажає ветеранів. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

❤️ Алан Бадоєв I Олени Коляденко стали режисерами «Ходи Гідності» до Дня Незалежності Перша репетиція відбулася сьогодні вранці на авіаційному заводі «Антонов» у Києві «Хода Гідності» - це масштабний захід, в якому візьме участь «гордість країни»: представники різних військ, ветерани АТО, медики, вчителі, спортсмени, дипломати, волонтери, а також діти. «День Незалежності - це честь і пам'ять нашої країни. У цей святковий і урочистий день ми хочемо додати трохи видовищності, зрозумілої кожному українцю. Безумовно, основні державні канони будуть дотримані. Ми їх шануємо і намагаємося врахувати всі деталі. Головними героями свята стануть люди, українці, наші співгромадяни, які своїм талантом і працею створюють історію нашої країни! Нам є ким пишатися! Нам є з ким будувати наше спільне майбутнє, є кому його захистити, і ми хочемо це показати всій Україні!» - коментують режисери. @kolyadenkolena @badoevteam_official #BADOEV2019

Публикация от Alan Badoev (@alanbadoev)

Як повідомлялося раніше, на засіданні уряду було затверджено План заходів із підготовки та відзначення 28-ї річниці Незалежності України. 

Loading...