Адвокат Гримчака заявила про «втрачені» за добу $100 тис.

ZIK

Адвокат Юрія Гримчака заявила, що за добу «втрачено» 100 тисяч доларів із суми, яку правоохоронні органи озвучували напередодні.

Про це вона заявила під час брифінгу, який транслював телеканал ZIK.

Адвокат повідомила, що вся підозра Юрію Гримчаку та Ігорю Овдієнку побудована на тому, що Овдієнко вимагав гроші. Вона наголосила, що сума, про яку йде мова, змінилася.

«Мільйон уже. 100 тисяч втратили за добу, слава Богу. Якщо ми кожну добу будемо втрачати по 100 тисяч, якраз до суду вийде, що вони винні нам», - зіронізувала адвокат.

Тетяна Матяш продовжила: «Мільйон вимагав нібито Овдієнко, прикриваючись тим, що Гримчак такий поважна людина, обіймає поважну посаду. А Гримчак..., прокуратура вважає, що Гримчак знав про ці злочинні наміри, і він мовчки погоджувався і вчиняв інші конкретні дії».

Адвокат розповіла, що завтра супроводжуватиме і Гримчака, і Овдієнка.

Тетяна Матяш додала: «Друзі, хочу вас ще подивувати. Ми казали, що 100 тисяч загубили вже. І ще не вилучали, відповідно до підозри, не вилучалося пів мільйона. Тобто, їх нібито вручили, але, де вони, - ніби у повітрі розчинилися».

Нагадаємо, напередодні співробітники прокуратури спільно з працівниками СБУ та НАБУ затримали заступника міністра з питань тимчасово окупованих територій Юрія Гримчака та його довірену особу. Їх обвинувачують у заволодінні коштами в особливо великих розмірах шляхом обману.

Як повідомляли, адвокат Тетяна Матяш повідомила, що запобіжний захід заступнику міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб Юрію Гримчаку обиратимуть 16 серпня у Чернігові.

Loading...