Новини » Політика 14 серпня, 2019, 10:36
Зеленський призначив нового керівника НІСД
ZIK
ZIK

Президент Володимир Зеленський призначив новим директором Національного інституту стратегічних досліджень Олександра Литвиненка.

Відповідний указ опублікувала пресслужба президента. 

«З метою посилення аналітико-прогностичного забезпечення здійснення Президентом України, Радою національної безпеки і оборони України повноважень у сфері національної безпеки держави, наукового супроводження вирішення проблемних питань зовнішньої політики, економічного, соціального і суспільно-політичного розвитку України, створення організаційних умов для проведення модернізації та функціонування Національного інституту стратегічних досліджень постановляю:
Призначити ЛИТВИНЕНКА Олександра Валерійовича директором Національного інституту стратегічних досліджень», - йдеться в документі.

Також очільник держави наказав новопризначеному директору протягом двох місяців внести пропозиції щодо реформування та стратегії розвитку інституту, що передбачають його реорганізацію та скорочення кількості штатних працівників.

Раніше повідомлялося, що Володимир Зеленський звільнив  Олександра Литвиненка з посади заступника секретаря Ради національної безпеки і оборони України. 

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-08-20 01:24 :04