«Європейська солідарність» запропонувала очільників чотирьох комітетів нової Ради

Партія «Європейська солідарність» запропонувала, щоб її представники очолили чотири комітети Верховної Ради нового скликання.

Про це йдеться у заяві політсили.

У партії наголошують, що «Слуга народу», як партія більшості, має неухильно дотримуватись вимоги Закону «Про Регламент Верховної Ради України» та гарантувати пропорційний розподіл квот керівних посад у комітетах парламенту.

«Зважаючи на те, що на сьогоднішній день партія «Слуга народу» не надсилала до інших політичних сил пропозицій щодо коаліції у парламенті, можна зробити висновок, що вона планує створити однопартійну більшість у Верховній Раді дев’ятого скликання. Це є перший випадок в історії Україна, коли одна партія може взяти на себе повну відповідальність за формування парламентської більшості, і саме тому заради забезпечення ефективної роботи парламенту важливо чітко дотримуватися його регламенту та принципів професіоналізму», – йдеться у заяві.

У звʼязку з цим «Європейська Солідарність» пропонує призначити головою комітету з питань національної безпеки і оборони Михайла Забродського; з питань європейської інтеграції – Іванну Климпуш-Цинцадзе; з питань регламенту та організації роботи Верховної Ради – Олега Синютку; у справах ветеранів та осіб з інвалідністю – Яну Зінкевич.

Нагадаємо, політична партія «Опозиційна платформа – За життя» заявила, що у Верховній Раді ІХ скликання претендуватиме на посади віцеспікера та Уповноваженого з прав людини.

Loading...