Україні потрібен закон про столицю, - Гройсман

Володимир Гройсман. Фото facebook

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман виступає за ухвалення закону про столицю України для визначення повноважень мера Києва та голови Київської міської державної адміністрації.

Про це він заявив під час " target="_blank">засідання Кабінету Міністрів.

"Україні потрібен новий закон про столицю, про місто Київ, де би чітко було розписано, що таке місцеве самоврядування і були повноцінні повноваження міського голови, а з іншого боку – були повноцінно відображені повноваження державної влади. Цей баланс має бути забезпечений новим законом про столицю», - зазначив Гройсман.

Також, Прем’єр-міністр наголосив на тому, що для проведення місцевих виборів необхідно завершити реформу децентралізації та вдосконалити закон про місцеві вибори.

«Редакція 2015 року про місцеві вибори є недосконалою і хибною – і я сподіваюся, що новий парламент це зможе виправити. Коли будуть внесені до Конституції і в закони про місцеве самоврядування ,можна буде проводити чергові вибори», - заявив він.

Нагадаємо, сьогодні Кабмін зібрався на перше засідання після двотижневої перерви у зв’язку із відпусткою Гройсмана.

На цьому засіданні мало бути розглянуте питання звільнення Віталія Кличка з посади очільника Києва. Проте, згодом прессекретар Володимира Гройсмана Василь Рябчук заявив, що чинний склад Кабінету Міністрів не розглядатиме це питання.

Читайте більше новин на тему: ГройсманLoading...