Новини » Спорт 14 серпня, 2019, 1:34
У Лізі чемпіонів зіграно усі матчі у відповідь третього раунду кваліфікації
uefa.com
uefa.com

Наприкінці доби 13 серпня, окрім матчу «Динамо» – «Брюгге», про який IA ZIK уже розповідав, було зіграно ще дев’ять матчів третього кола кваліфікації футбольної Ліги чемпіонів УЄФА сезону-2019/2020.

Третій кваліфікаційний раунд Ліги чемпіонів УЄФА – це боротьба двадцяти команд, розділених на десять ігрових протистоянь, за право зіграти у раунді плей-оф. Його отримали переможці дуелей з двох матчів (їх підкреслено), а переможені перемістяться до Ліги Європи. До вашої уваги огляд усіх матчів, звісно, окрім поєдинку на НСК «Олімпійський».

«Аякс» (Голландія) – ПАОК (Греція) – 3:2 (перший матч – 2:2)

Голи: Тадіч 43 (пенальті), Тальяфико 79, Тадіч 84 (пенальті) – Бісесвар 23, Бісесвар 90+4.

Нереалізований пенальті: Тадіч 32 («Аякс», воротар).

«Аякс» возив бідний ПАОК весь матч. Греки як могли відбивалися і навіть якимось дивом забили самі.

Амстердамці, що цікаво, хоч і кружляли 90 хвилин навколо воротарського ПАОКа, створюючи моменти, але завдати вирішального удару все ніяк не вдавалося. Допоміг у цьому не в останню чергу арбітр, який призначив три пенальті у ворота гостей. Всі три взявся виконувати Тадіч, в перший раз переграти голкіпера не зумів, а два наступних рази все було ОК.

«Карабах» (Азербайджан) – АПОЕЛ (Кіпр) – 0:2 (перший матч – 2:1)

Голи: де Вінсентін 34 (пенальті), Матіч 68.

Вилучення: Річард 90+4 («Карабах», друга жовта).

Кіпріоти чудово скористалися тими можливостями, які у них були. «Карабах» перед перервою і відразу після виходу з роздягалень створив достатньо моментів, щоб закрити питання про переможця пари достроково. Десь господарям не щастило, десь чудово грав у ворота Бєлєц, а десь підводила реалізація. Загалом, агдамці повинні звинувачувати тільки самих себе, що припиняють свій шлях в Лізі чемпіонів.

«Русенборг» (Норвегія) – «Марібор» (Словенія) – 3:1 (перший матч – 3:1)

Голи: Седерлунн 53, Конрадсен 61, Конрадсен 81 – Пожег Ванцаш 45+2.

Спочатку склалося враження, що команди змирилися, що «Русенборг» йде далі, настільки все було неспішно. Тим не менш, словенці подарували собі шанс на камбек голом в кінці першого тайму. Однак у стартові 16 хвилин другої половини «Русенборг» все розгорнув у свій бік, остаточно поставивши крапку в грі. А в підсумку рахунок на табло повторив результат першої зустрічі.

«Ференцварош» (Угорщина) – «Динамо» Загреб (Хорватія) – 0:4 (перший матч – 1:1)

Голи: Адемі 16, Петковіч 47, Ольмо 55, Гояк 79

Нереалізований пенальті: Петковіч 89 («Динамо», воротар).

«Ференцварош» нічим не зміг відповісти на голи загребського «Динамо», яких у ворота угорського клубу сьогодні залетіло відразу чотири. У складі господарів сьогодні в старті вийшли Ігор Харатін і Олександр Зубков, а Данило Ігнатенко просидів весь матч в запасі.

«Ференцварош» не виглядав настільки безпорадним, як можна подумати, дивлячись на рахунок. Просто практично кожен другий підхід до угорських воріт завершився голом – настільки мертвим виявився центр оборони «Фраді», який постійно не встигав перекривати зони і накривати суперників. По суті, єдиний момент у господарів був перед свистком на перерву: Шигер метрів з 18-ти влучив у штангу.

«Олімпіакос» (Греція) – «Башакшехір» (Туреччина) – 2:0 (перший матч – 1:0)

Голи: Семеду 55, Вальбуена 78.

Поєдинок в якійсь мірі повторив сюжет першого матчу. У турків були гольові моменти, але Жозе Са у воротах знову тягнув все. А в другому таймі «Олімпіакос» скористався своїми шансами, пробившись до наступного кола чемпіонської ліги.

ЛАСК (Лінц, Австрія) – «Базель» (Швейцарія) – 3:1 (перший матч – 2:1)

Голи: Ранфтль 59, Гойгінгер 89, Рагуц 90+4 – Адемі 80.

У цій парі визначався суперник «Брюгге» в раунді плей-оф. Їм досить несподівано для багатьох став австрійський клуб, який у матчі-відповіді захистив перевагу першої гри. Не обійшлося без везіння при першому голі, а далі ЛАСК просто розірвав гостей на контратаках.

«Порту» (Португалія) – «Краснодар» (Росія) – 2:3 (перший матч – 1:0)

Голи: Зе Луїш 57, Діаз 76 – Вілена 3, Сулейманов 13, Сулейманов 34.

Головна сенсація вечора. Два швидких голи зробили свою спрау. «Бики» взагалі забили три голи в трьох, по суті, небезпечних атаках за весь тайм. Господарі спробували врятуватися після перерви, але поспіх, помножений на сумбур, нівелювали всі старання. Хоча не вистачило всього голу.

«Копенгаген» (Данія) – «Црвена Звезда» (Сербія) – 1:1 (перший матч – 1:1), пенальті – 6:7

Голи: Н’Доє 45 – Боак’є 17.

Вилучення: Мас 112 (друга жовта) – Мілуновіч 54 (друга жовта).

Серби забили єдиним ударом у площину за весь матч. Це навіть не удар був, а підрізка, щоб замкнути флангову подачу. З 54-ї хвилини гості грали вдесятьох, тому відтоді переходити центр поля навіть не думали. Так дотягли до серії пенальті, де сербський автобус на 22-му ударі прорвався в наступний етап.

«Селтік» (Шотландія) – ЧФР «Клуж» (Румунія) – 3:4 (перший матч – 1:1)

Голи: Форрест 51, Едуар 61, Крісті 76 – Дяк 27, Омрані 74, Омрані 80, Цукудян 90+7.

Фейспалм дня – виліт «Селтіка». Чемпіони Шотландії вели вдома по ходу гри 2:1 і 3:2 – рахунки, що їх влаштовували, проте «кельти» не втримали переваги. «Клуж» насправді був не такий простий, тому не можна сказати, що ця перемога випадкова або не заслужена.

2019-08-25 09:45 :00