Новини » Спорт 14 серпня, 2019, 1:57
Тренер «Брюгге» Філіпп Клеман: Саме важливе – у нас на полі була єдина команда
Головний тренер бельгійського «Брюгге» Філіп Клеман / ua-football.com

Головний тренер бельгійського «Брюгге» Філіпп Клеман дав свій коментар після матчу з київським «Динамо», в якому його команда зіграла внічию (3:3) і вийшла у плей-оф Ліги чемпіонів УЄФА.

«Почали ми не дуже добре. Сценарій був не найкращим, адже ми пропустили швидкий гол. Добре, що вдалося перехопити ініціативу. Коли зрівняли рахунок, знову пропустили на самому початку другого тайму – ситуація повторилася. Вдалося пару хвилин пограти в більшості, але потім незаслужено був видалений наш футболіст. Потім на полі відбувалося багато різних ситуацій, але більшість з них стали позитивними для нас.

Що мені сподобалося особливо – це те, що нам вдалося домінувати більшу частину гру. Володіння м’ячем склало 85 відсотків. У нас були хороші передачі, а також гра нападників. Саме ж важливе – те, що сьогодні у нас на полі була єдина команда. Дуже задоволений, що вийшли в наступний раунд. До речі, з цим успіхом нас тільки що привітав президент київського «Динамо».

Вважаю, що той футбол, який ми показали в цьому протистоянні, можна вважати хорошим. Перш за все, з тієї причини, що він дав результат. Думаю, у нас є все для того, щоб вийти в груповий етап Ліги чемпіонів. Будемо битися за цей результат.

Соболь? Вчора він тільки перший раз тренувався після певної перерви. З огляду на це, вважаю, Соболь відіграв на хорошому рівні. Він молодий, і у нього все попереду: при належному ставленні до справи Едуард стане дуже хорошим футболістом», – сказав наставник «Брюгге» на прес-конференції.

2019-08-25 09:57 :08