Разумков пояснив, чому питання деокупації Донбасу та Криму хочуть передати «правовому комітетові»

ZIK

Голова партії «Слуга народу» Дмитро Разумков за підсумками другого засідання Підготовчої групи і робочих підгруп у Верховній Раді України пояснив, чому саме комітету з питань правової політики та правосуддя хочуть передати питання Донбасу.

Брифінг Разумкова транслювався в ефірі телеканалу ZIK.

За словами голови партії «Слуга народу», сьогодні на засіданні була запропонована редакція і назва комітету, в компетенції якого будуть деокупація та реінтеграція окупованих територій Донецької та Луганської областей та Автономної Республіки Крим.

Відповідаючи на уточнююче питання, чому цим не може зайнятися Комітет з питань з нацбепеки і оборони позаяк йдеться про питання війни, Дмитро Разумков пояснив, що йдеться не лише про це.

«Це буде розширення повноважень Комітету з питань правової політики та правосуддя. Це великий обсяг питань, які пов’язані із соціальною політикою, з іншими законодавчими нормами, які треба буде приймати у ВРУ», – сказав він.

Голова партії також розповів, що під час Підготовчої групи вдалося домовитися про кількість комітетів – їх буде 22.

Питання щодо комітету з питань сімї, молодіжної політики та спорту залишили на завтра.

Також, за словами Разумкова, на завтра залишили обговорення квот щодо керівництва комітетами та затвердження назв та те, чим вони будуть займатися.

«А уже після цього ми будемо звертатись до наших колег, пропонувати народних депутатів до складу цих комітетів», – пояснив він.

Раніше голова партії «Слуга народу» Дмитро Разумков заявив, що на сьогодні його політсила не отримувала жодних пропозицій щодо створення коаліції. 

 

Loading...