live

Міноборони Росії розмістило в окупованому Криму ескадрилью розвідувальних безпілотників

Фото: ТАСС/Антон Новодережкин

Міністерство оборони Російської Федерації розмістило на Чорноморському флоті в анексованому Криму ескадрилью розвідувальних безпілотних літальних апаратів «Форпост».

Про це повідомляють Известия

Згідно з повідомленням, до складу 318-го змішаного авіаційного полку, що базується під Севастополем, увійшла окрема ескадрилья дальніх БПЛА «Форпост».  

Такі літальні апарати можуть вести розвідку і давати цілевказівки ракетним системам кораблів, береговим комплексам «Бастіон» і артилерії. 

У Військово-морському флоті Росії заявили, що ефективність нового підрозділу підтвердили під час нещодавніх флотських навчань. 

У відомстві наголосили, що  «Форпост» має все необхідне, щоб виконувати функцію навідника для крилатих або протикорабельних ракет. З  допомогою потужної оптико-електронної апаратури він може легко виявити великі цілі, перш за все, надводні кораблі ймовірного противника.

Безпілотник може працювати в темний період доби і при будь-яких погодних умовах. «Форпост» має великий запас палива, може діяти в радіусі до 250 км від розташування оператора, розвивати швидкість понад 200 км/год і перебувати в повітрі до 17 годин. Максимальна висота його польоту - близько п’яти тисяч метрів. 

Як повідомлялося раніше, державна установа «Держгідрографія» ініціює створення морського режимного району навколо окупованого Росією Криму, щоб заборонити захід суден в усі порти півострова. 

Loading...