​Кабмін призначив освітнім омбудсменом директора київської школи Горбачова

Кабінет міністрів України офіційно призначив директора київської школи Сергія Горбачова на посаду освітнього омбудсмена.

Про це повідомляє пресслужба МОН країни.

«Ми щиро раді, що це рішення пройшло Уряд. Тепер Сергій Іванович зможе розпочати безпосередню роботу. Очевидно, що одразу почати з розгляду звернень він не зможе – спершу потрібно зайнятися розміщенням, пройти всі юридичні нюанси, набрати команду. Міністерство освіти і науки налаштоване максимально сприяти новому омбудсмену. Тому ми сподіваємось, що вже найближчим часом уся організаційна робота буде завершена і омбудсмен почне свою діяльність», – сказала міністр освіти і науки Лілія Гриневич.

У відомстві розповіли, що 12 липня Міністр оголосила результати відбору на посаду освітнього омбудсмена. За процедурою, спочатку спеціально створена комісія розглянула всіх кандидатів та відібрала з них трьох осіб, яких рекомендувала до призначення Міністру. Згодом МОН представило усіх трьох кандидатів на своїй сторінці у Facebook, після чого було обрано на посаду саме Сергія Горбачова, директора київської спеціалізованої школи. Визначальним фактором під час прийняття рішення стало знання системи освіти на різних, зокрема управлінських, щаблях, а також розуміння цінностей та суті розпочатих освітніх реформ.

Горбачов Сергій Іванович – громадянин України, закінчив Запорізький державний педагогічний університет за спеціальністю «Російська мова і література», має стаж роботи у сфері освіти понад 13 років.

Нагадаємо, раніше Офіс Омбудсмана України оголосив конкурс з добору кандидата на посаду Уповноваженого із захисту державної мови.

Loading...