Будемо спиратися на принцип професіоналізму: Стефанчук про формування комітетів нової Ради

Руслан Стефанчук. Фото: rbc.ua/Віталій Носач

Представник президента у Верховній Раді Руслан Стефанчук розповів, за якими принципами будуть формуватися комітети нового парламенту: їхні назви, склад та кількість.

Про це він повідомив під час брифінгу за підсумками засідання підготовчої групи з числа новообраних народних депутатів, яку транслював телеканал ZIK.

«Позиція, яку відстоюємо ми, складається з декількох підходів. Перший – кількість комітетів треба скоротити. Ми повинні відійти від тієї практики, що комітети ставали заручниками політичного торгу. Комітет повинен «обслуговувати» напрямок, який потребує розвитку в країні. Тому ми пропонуємо створити комітет з ІТ та пропонуємо об’єднати комітети, які близькі за значенням, але не несуть функціонального навантаження», - зазначив Стефанчук, та додав:

«Друге, про що ми будемо говорити, це звичайно про професіоналізм в комітетах. Ми бачимо, але це вже питання друге, яке буде стосуватися наповнення комітету. Але для нас дуже важливо, що крім пропорційного принципу, який прописаний у регламенті, ми його теж плануємо дотримуватись, враховувався принцип професіоналізму. Я переконаний, що в кожній політичній силі є достатньо фахових людей, які могли б представляти керівництво в комітетах, тому ми налаштовані і на це».

Нагадаємо, під час наступного засідання підготовчої групи, яке відбудеться 15 серпня, будуть розглянуті пропозиції щодо кількості комітетів, їх назв та складу.

Loading...