Без української ГТС РФ не обійдеться, – політтехнолог спростував «страшилки» росіян

ZIK

Попри будівництво «Північного потоку-2» чи інших «ниток», без української газотранспортної системи РФ не зможе обійтися.

Про це в ефірі програми «Правила життя» на телеканалі ZIK заявив політтехнолог Борис Тизенгаузен.

Експерт, коментуючи інформацію про наслідки дії «торгової» постанови РФ, відповідно до якої уряд Росії заборонив вивозити в Україну окремі нафтопродукти, а також зобов’язав отримувати дозволи на експорт дизпалива і скрапленого газу, розповів про свою нещодавню розмову із російським експертом у галузі енергетичних поставок.

Борис Тизенгаузен процитував свого співрозмовника, який говорив про будівництво «Північного потоку-2», що є збитковим уже на сухопутній стадії будівництва, а попереду ще прокладання труб на дні Балтійського моря.

«Навіть, якщо «Турецький потік» буде збудований, друга «нитка», все одно, без українського газопроводу Російська Федерація не обійдеться, оскільки взимку великі обсяги газу можна перекинути лише із підземних резервуарів, які входять до складу нашої ГТС», – наголосив Борис Тизенгаузен.

Гість студії продовжив: «Тому всі ці розмови, що «прикрутять вентиль» або «наша ГТС буде нікому не потрібна», а це говорять російські експерти, насправді необгрунтовані».

Нагадаємо, У Міністерстві економічного розвитку і торгівлі оцінили наслідки від дії «торгової» постанови РФ, якою в кінці квітня 2019 року російський уряд заборонив вивозити в Україну деякі нафтопродукти, а також зобов’язав отримувати дозвіл на експорт дизпалива і скрапленого газу.

Фото liga.netLoading...