Адвокат Зайцевої просить змінити їй максимальне покарання на умовний термін

Олена Зайцева. Фото УНІАН

Адвокат Юлія Плетньова, яка захищає Олену Зайцеву, звинувачену у ДТП в центрі Харкова, в результаті якої у 2017 році загинули шестеро людей, просить пом’якшити вирок своєї підзахисної.

Про це повідомляє «Інтерфакс-Україна».

«Прошу пом’якшити вирок (суду першої інстанції – ред.) у частині призначення покарання», - сказала Плетньова у ході засідання Харківського апеляційного суду.

Вона уточнила, що просить назначити покарання Зайцевій у вигляді п’яти років позбавлення волі з позбавленням права керування транспортними засобами на 2 роки, а також призначити їй випробувальний термін на розсуд суду.

На думку адвоката, ступінь провини її підзахисної менша, ніж у другого обвинуваченого у ДТП Геннадія Дронова, тому вона вважає, що відшкодування шкоди потерпілим повинно бути не солідарним, як вирішив суд першої інстанції, а пайовим, і Зайцева повинна відшкодувати 30%, а 70% слід покласти на Дронова.
Також адвокат запевняє, що ув’язнена не знімає з себе провину, яка «полягає в перевищенні швидкості руху».

Мотивуючи необхідність пом'якшення покарання своїй підзахисній, адвокат також послалася на стан її здоров'я. Вона стверджує, що Зайцева не може отримати необхідне лікування в умовах СІЗО. Крім того, заявила, що суд першої інстанції при призначенні покарання не врахував пом'якшуючі обставини (каяття та добровільне відшкодування шкоди).

Олена Зайцева підтримала вимоги свого адвоката.

Нагадаємо, 18 жовтня 2017 року, у центрі Харкова сталася масштабна ДТП, внаслідок якої загинули шестеро людей. Автівка вилетіла на тротуар, де на пішохідному переході стояли люди і чекали зеленого світла, аби перейти вулицю.

Суд призначив по 10 років позбавлення волі водіям Олені Зайцевій і Геннадію Дронову.

Читайте більше новин на тему: ДТПLoading...