Новини » Політика 13 серпня, 2019, 18:42
Формують більш ефективну команду: У Зеленського пояснили звільнення Безсмертного

Триває процес формування найефективнішої команди для обстоювання інтересів України в рамках Тристоронньої контактної групи в Мінську з урегулювання ситуації на Донбасі.

Так в Офісі Президента України Володимира Зеленського пояснили причину звільнення Романа Безсмертного з посади представника України в робочій підгрупі з політичних питань ТКГ. 

«Президент делегував організацію обстоювання позицій України у складному переговорному процесі другому президентові України Леоніду Кучмі. Під його керівництвом ми наразі формуємо найбільш ефективну команду, яка зможе продуктивно захищати позицію України в рамках Тристоронньої контактної групи в Мінську», – йдеться у відповіді прес-служби ОП на запит «Інтерфакс-Україна».

В Офісі президента наголосили, що Мінський переговорний процес на сьогодні залишається єдиним майданчиком, де Україна має можливість проводити переговори з важливих питань стосовно Донбасу, зокрема про припинення вогню, повернення в’язнів, обмін утримуваними особами.

Як повідомлялося сьогодні, 13 серпня, Президент України Володимир Зеленський своїм указом звільнив Романа Безсмертного від виконання обов’язків представника України у робочій підгрупі з політичних питань Тристоронньої контактної групи.

«На часткову зміну статті 1 Указу Президента України від 19 червня 2019 року № 414 «Питання забезпечення представництва України у Тристоронній контактній групі» (зі зміною, внесеною Указом від 9 липня 2019 року № 504) увільнити Безсмертного Романа Петровича від виконання обов’язків представляти Україну у робочій підгрупі з політичних питань Тристоронньої контактної групи», – зазначено в ньому. 

 

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-08-25 09:34 :09