Жодних домовленостей немає: Бородянський прокоментував своє призначення міністром

Позаштатний радник Президента з гуманітарних питань Володимир Бородянський підтвердив, що є одним із претендентів на посаду керівника міністерства гуманітарної політики, яке планують створити, однак, рішення щодо його можливого призначення наразі не прийнято.

Про це колишній директор холдингу StarLightMedia, ексгенеральний директор телеканалу СТБ і розповів Укрінформу.

«Так, є розмови про це, але жодних домовленостей немає, тому що це ж Кабмін формується. Але розмови такі в нас є», – сказав Бородянський.

При цьому, оцінюючи ймовірність того, що він може очолити міністерство гуманітарної політики, Бородянський зазначив: «Узагалі, будь-який громадянин, який по закону відповідає цій позиції, може її зайняти».

Водночас, за словами Бородянського, наразі він «разом із чиновниками і депутатами» працює над розробкою гуманітарної стратегії, яка має бути завершена за кілька місяців.

«Ми зробили платформу, на базі якої даємо відповіді про політику держави щодо гуманітарної сфери. За якийсь час ми завершимо цю роботу. Думаю, ця робота займе три-чотири місяці мінімум», – уточнив він.

Нагадаєом, Президент України Володимир Зеленський затвердив новий склад Комісії державних нагород та геральдики. Згідно з указом, Комісія складається із 14 осіб, очолює її голова Офісу президента Андрій Богдан. 

Loading...