Новини » Події Читать эту новость на русском

Зеленський звільнив Безсмертного із ТКГ

Роман Безсмертний.

Президент України Володимир Зеленський звільнив Романа Безсмертного від виконання обов’язків представника України у робочій підгрупі з політичних питань Тристоронньої контактної групи.

Про це йдеться в указі №596/2019, розміщеному на сайті Офісу президента.

«На часткову зміну статті 1 Указу Президента України від 19 червня 2019 року № 414 «Питання забезпечення представництва України у Тристоронній контактній групі» (зі зміною, внесеною Указом від 9 липня 2019 року № 504) увільнити Безсмертного Романа Петровича від виконання обов'язків представляти Україну у робочій підгрупі з політичних питань Тристоронньої контактної групи», - зазначено в ньому.

Раніше повідомлялося, що спеціальний представник голови ОБСЄ в Україні та у Тристоронній контактній групі посол Мартін Сайдік шкодує про те, що робоча група ТКГ не змогла провести позачергове засідання у формі відеоконференції з приводу загибелі чотирьох українських військових.

Своїм указом від 19 червня Володимир Зеленський уповноважив Романа Безсмертного представляти Україну в робочій підгрупі з політичних питань Тристоронньої контактної групи замість Олександра Моцика.

Loading...