Зеленський досі не вийшов із виборчої кампанії і загрався у демагогію, – політолог Якубін

ZIK

Президент Володимир Зеленський досі не вийшов із виборчої кампанії, коли він освоював «методи» Саакашвілі і трохи – Лукашенка з публічного «лінчування» чиновників.

Про це в ефірі програми «Правила життя» на телеканалі ZIK заявив політолог Олексій Якубін.

Коментуючи кадрові рішення Президента Володимира Зеленського у Житомирі, гість студії припустив, що очільник держави досі не вийшов із виборчої кампанії.

«Він тоді освоював метод Саакашвілі і трошечки – Лукашенка, але більше таки Саакашвілі, коли він проводить якесь зібрання і публічно лінчує чиновників і говорить: «Ви звільнені»... Людям це подобається, але є субординація: Президент – Прем’єр-міністр, керівники відомств. Наразі, мені здається, Президент загрався у демагогію», – вважає політолог.

Олексій Якубін зауважив, що цілком поділяє позицію керівника держави щодо того, що проблему із «бурштиновою мафією» слід вирішувати, окрім того, потрібно вжити заходів, щоб зупинити вирубування лісів у Карпатах.

«І це абсолютно правильно, але я не думаю, що це слід робити так під камерами, бо потім ми не бачимо результату», – каже Олексій Якубін.

Гість студії також навів приклад, коли Президент Зеленський поставив працівнику прокуратури запитання щодо відсутності його керівника, а коли той пояснив, що посадовець у відпустці, гарант вимагав показати йому відповідну заяву про відпустку. Олексій Якубін наголосив, що прокуратура – відомство, що підпорядковане генпрокурору, а не Президенту, тож знову виникає питання щодо субординації у такій ситуації.

Як повідомляли, 12 серпня Президент України Володимир Зеленський під час візиту у Житомирську область призначив нового голову Житомирської ОДА Віталія Бунечка.

Володимир Зеленський на Житомирщині заявив, що проблема незаконного видобутку бурштину в Україні набула масштабу екологічного лиха.

Керівник держави доручив звільнити керівників поліції та Служби безпеки Житомирської області через причетність до схем із незаконного видобутку бурштину.

Володимир Зеленський змусив звільнитися керівника Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства Андрія Курінського. За словами Президента, Курінський причетний до схеми з незаконного видобутку бурштину на Житомирщині.

Фото uk.etcetera.media

Loading...