Відсутність гучних затримань за президентства Зеленського – це ознака, що є домовленості, – Степанюк

ZIK

Відсутність гучних справ і затримань протягом трьох місяців президентства Володимира Зеленського свідчить, що хтось домовився про те, що буде лише багато шуму.

Таку думку в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Чудова четвірка» на телеканалі ZIK висловив політичний експерт Всеволод Степанюк.

За його словами, це дивно і дуже схоже на те, що люди відкупляться від нинішньої влади і будуть спокійно жити в Італії, Іспанії чи деінде.

«Те, що пройшло трохи більше трьох місяців президентства Зеленського і немає жодних гучних справ і затримань, – це показово, що десь, хтось з кимось домовився про те, що буде багато шуму і мало справ. От мені здається так, тому що є і інші посадові особи, проти яких було багато свідчень в пресі, але їх навіть не викликають на допити і проти тих немає справ», – зауважив пан Степанюк.

Як зазначив експерт, наприклад, проти Петра Порошенка можна закидати перевищення службових і посадових обов’язків або бездіяльність в багатьох випадках, але це чомусь не робиться.

«Тобто, не робиться те, що досить легко доводиться, а навпаки, відкриваються якісь справи, які адвокати просто втоплять. Там досить дивні приводи в ДБР, тому що люди хочуть бачити його підозрюваним, а не свідком. Тим більше, довести його намір з приводу арешту моряків – це практично неможливо. Чи мав він право надавати такі накази? Мабуть таки, як головнокомандувач мав», – констатував Всеволод Степанюк.

Нагадаємо, 12 серпня п’ятий президент України Петро Порошенко прибув на допит у Державне бюро розслідувань.

Після допиту невідомі спробували закидати Порошенка яйцями, однак влучили в журналістів.

Порошенка викликали до ДБР як свідка у кримінальному провадженні щодо можливого ухилення від сплати податків, відмивання злочинних доходів під час купівлі-продажу заводу «Кузня на Рибальському».Loading...