Відчуй себе Гаррі Поттером: У Великій Британії курсує «Гоґвортс-експрес»

ZIK

Фанати книг та фільмів про Гаррі Поттера у Великій Британії можуть відчути себе чарівниками та прокататися на «Гоґвортс-експрес».

Про це повідомляє Сегодня

Згідно з повідомленням, у будні та вихідні з травня по вересень із Форт-Вільяма до Маллайга курсує паровий потяг The Jacobite. Його круговий маршрут охоплює 84 милі. 

Найбільш відомим місцем, яке можна побачити під час такої подорожі, є залізничний віадук Гленфіннан. Саме цей міст можна побачити у фільмі «Гаррі Поттер та таємна кімната», коли юний чарівник зі своїм другом Роном доганяли експрес на «літаючому» форді місіс Візлі. 

Окрім цього, пасажири The Jacobite можуть помилуватися найвищими горами в Великобританії Бен-Невіс, найзахіднішою залізничною станцією Арісейг, найглибшим прісноводним озером Лох-Морар, а також найкоротшою річкою в країні Морар. 

Початкова станція маршруту Форт-Вільям знаходиться  в п'яти годинах їзди від Единбурга або чотирьох від Глазго.  Кінцева станція рейсу розташована на західному узбережжі Шотландії, і це найдальша точка на карті Великобританії, куди можна дістатися поїздом. 

Щодо розкладу потяга на 2019 рік, то ранковий поїзд відправляється з Форт-Вільям о 10:15, а прибуває назад о 16:00 у період з 22 квітня по 25 жовтня (будні), з 4 травня по 29 вересня (субота, неділя).

Денний поїзд вирушає з Форт-Вільям о 14:30, а прибуває о 20:31 у період з 13 травня по 13 вересня (будні), з 15 червня по 1 вересня (субота, неділя). 

Вартість квитків на The Jacobite становить для дорослих 37,75 фунта стерлінгів (близько 1200 гривень), а для дітей до 12 років –  20,75 фунта стерлінгів (близько 600 гривень). 

Нагадаємо, раніше у Шотландії знайшли шахову фігуру, що коштує більше мільйона доларів. Саме такі фігури стали прототипом чарівної гри у книзі «Гаррі Поттер і філософський камінь»  і британському мультфільмі «Ноггін Ніг».

Loading...