Новини » Події 13 серпня, 2019, 16:15
Українці проти фінансування державою партій - петиція набрала 25 тис. голосів

Електронна петиція до Президента України Володимира Зеленського про скасування державного фінансування політичних партій набрала необхідні для розгляду 25 тисяч голосів, і збір підписів продовжується.

Про це сказав на пресконференції лідер Громадського руху «Рідна країна» Микола Томенко, повідомляє Укрінформ.

За його словами, петиція (№22/066668-еп. - Ред) виконала програму-мінімум і за . 22 дні набрала відповідні 25 тисяч голосів.

«Ми продовжуємо збір підписів», – сказав Томенко, додавши, що ближчим часом почнеться бюджетна дискусія, тож буде враховано, що український народ проти бюджетного фінансування партій.

Він нагадав, що зареєстрував на сайті Президента України петицію про «Скасування бюджетного фінансування політичних партій в Україні» 23 липня. Наразі вона претендує на перше місце по активності підтримки українськими громадянами і збиратиме підписи ще 72 дні.

За словами політика, при поданні петиції виходили з того, що «історія з фінансуванням політичних партій ще раз продемонструвала фантастичну прірву між європейськими стандартами і українською практикою». Він також зауважив, що не вдалося реалізувати програму, де йшлося про ліквідацію монополій, тобто олігархічного бізнесу, зокрема олігархічних медіа-холдингів.

«Якщо олігархія не знищена, то значна кількість партій приречена співпрацювати і фінансувати олігархічні канали. На практиці сталося так, що політичні партії понесли гроші олігархам, оскільки найпростіше, що вони могли придумати – це розміщувати політичну рекламу в кінці кварталу перед звітом НАЗК», – сказав Томенко.

Нагадаємо, на сайті інтернет-представництва Президента України Володимира Зеленського також зареєстрована петиція з проханням зробити долар національною валютою України. Ініціатор ідеї розмістив свій документ 7 серпня, під №22/068866-еп.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-08-22 10:21 :30