Новини » Світ 13 серпня, 2019, 17:07
У Литві хочуть відмовитись від традиційних SIM-карт для мобільних телефонів

У Литві пропонують почати використовувати вбудований модуль ідентифікації абонента eSIM, який замінить традиційні пластикові SIM-карти.

Про це повідомляє Delfi з посиланням на віце-міністра транспорту та комунікацій Литви Паулюса Мартінкуса.

«Нова технологія дозволить відмовитись від традиційних SIM-карт, а користувачам буде простіше змінити оператора. Позитивну перспективу цієї технології зазначають й у директивах Євросоюзу, які закликають впроваджувати її в країнах ЄС», - сказав він.

Зазначається, що нові мобільні пристрої, такі як телефон, розумні годинники, інтелектуальні системи обліку, сенсори та пульти мають встановлену виробником мікросхему, яка може виконувати функцію звичайної SIM-картки.

«Відмова від традиційних SІM-карт, дозволила б зекономити ресурси, необхідні для їх виробництва та утилізації. Зменшилося б адміністративне обмеження користувачів та бізнесу, збільшилася б конкуренція серед провайдерів», - додав Мартінкус.

Як зауважується, сьогодні eSIM вже можна використовувати в Австрії, Естонії, Італії, Іспанії, Великій Британії, Франції, Фінляндії, Швеції, Німеччині та інших країнах.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що з 1 травня в Україні діє послуга із перенесення абонентських номерів для користувачів мобільного зв’язку. Цією послугою скористалися вже понад 15 тис. українців.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-08-21 12:22 :09