Новини » Курйози 13 серпня, 2019, 12:47
У Харкові суддя виганяла з підкинутих грошей «нечисту силу»

Суддя одного з харківських районних судів, проти якої місцевою прокуратурою було відкрито кримінальну справу за отримання хабаря, пояснила, що це сувенірні гроші, над якими вона здійснювала «обряд вигнання мертвої сили». Справу було закрито.

Про це повідомляють Українські Новини з посиланням на постанову закриття справи.

"Донець О.В. показала, що до неї в кабінет підкидали "сувенірні гроші", землю, мак, голки, дрібні монети, які були розсипані попід стінами всього приміщення суду. Через що вона зверталася до знахарок, ворожки і до батюшки. За рекомендацією знахарок, вона періодично приходила до них у церкву і виконувала певні обряди над цими сувенірними грошима, махала ними над документами. Але незважаючи на те, що вона молилася і виконувала відповідні обряди, гроші і далі продовжували з'являтися в справах, які їй передавали у виробництво. Одна зі знахарок говорила їй, що їй приносять "мертві гроші" і хтось має проти неї "мертві" наміри. Гроші, які їй демонстрували на відеозаписах, є сувенірними, вона махала саме сувенірними грошима", - зазначається в документі.

Українські Новини
Українські Новини

Як зазначається, проти судді регулярно здійснювались провокації з метою отримання нею хабаря. Їй нібито підкидали в розглянуті нею справи сувенірні гроші, про що стало відомо співробітникам СБУ. Вони вирішили зафіксувати факт її контакту з сувенірними грошима для того, щоб залучити до кримінальної справи.

Українські Новини
Українські Новини

Повідомляється, що опитати знахарок, які підказали судді такий метод, не вдалося, оскільки ті померли «з природніх причин».

"Достатніх об'єктивних даних, які б свідчили, що Донець О.В. в своєму службовому кабінеті отримувала грошові кошти в якості хабарів... не виявлено", - резюмували у постанові про закриття кримінальної справи.

Українські Новини
Українські Новини

Нагадаємо, раніше юрист з Владивостока Максим Чихун написав заяву про притягнення до адміністративної відповідальності президента Росії Володимира Путіна за їзду на мотоциклі без шолома.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-08-20 01:32 :42