У Британії матір та син вбили чоловіка, бо він бігав через їхню землю - суд виніс вирок

ZIK

У Великій Британії до довічного ув’язнення засудили матір і сина, які вбили чоловіка через те, що його маршрут пробіжки пролягав через їхню територію.

Про це повідомляє ВВС Україна

Згідно з повідомленням, тіло жертви знайшли у вересні 2018 року в канаві біля будинку в місті Барнслі. Спочатку чоловіку вистрілили в спину з пневматичної гвинтівки, а потім забили камінням. 

Суддя, який розглядав цю справу, зазначив, що підозрювані 72-річна Керол Доусон і 41-річний Скотт Доусон «наповнювалися отрутою одне від одного» і були «токсичною сумішшю, що призвела до вбивства». 

Обом призначили покарання у вигляді довічного ув’язнення з мінімальним терміном перебування за ґратами у 31 рік для жінки і 26 років для її сина.  Вони не можуть претендувати на дострокове звільнення раніше, ніж сплинуть ці терміни. 

Відомо, що жертвою злочину став чоловік Гарі Дін, який страждав на аутизм. Під час  шестимісячного судового процесу було встановлено, що між загиблим та його вбивцями існувала ворожнеча через маршрут пробіжки Діна.  

Дружина загиблого Керолін Дін зазначила, що їй та її чоловіку раніше нерідко погрожували, одного разу навіть четверо юнаків увірвалися до їхнього будинку та напали на подружжя. Також керівництво школи, де працює жінка, отримало листа із закликом заборонити їй викладати: мовляв, вона є дружинною чоловіка, який нібито заманював неповнолітніх дітей до лісу, щоб вони йшли з ним.

Однак під час розслідування ця інформація не підтвердилася. Водночас родина Доусонів раніше зверталася до поліції, щоб правоохоронці заборонили Діну бігати їхньою землею.

Нагадаємо, у Мексиці проходили протести через зґвалтування поліцейськими двох дівчат-підлітків. Мітингувальники вимагали справедливого вироку кривдникам. 

Loading...