live
Новини » Світ 742 Читать эту новость на русском

Трамп підтвердив: Китай стягує війська до кордону з Гонконгом

Китай стягує війська до Гонконгу
загрузка...
загрузка...

Президент США Дональд Трамп заявив, що, за даними американської розвідки, уряд Китаю стягує війська до кордону з Гонконгом.

«Наша розвідка доповіла, що китайський уряд переміщує війська до кордону з Гонконгом. Всі повинні бути спокійні і в безпеці!» – написав він у Twitter.

Повідомлення Трампа з’явилося після того, як китайські державні ЗМІ розмістили відео з Народною озброєною міліцією КНР, що спеціалізується на боротьбі з заворушеннями, в провінції Шеньчжень, яка межує з Гонконгом.

Протести в Гонконзі тривають з початку червня. Демонстранти виступають проти планів уряду дозволити видачу ймовірних правопорушників і злочинців владі КНР, де деяким може загрожувати страта. Законопроект відклали, але остаточно не відкликали.

Як повідомляла «IA ZIK», Китай почав стягувати збройні сили до Гонконгу, де понад два місяці триває політична криза з багатомільйонними протестами. Про це в понеділок написало Global TImes – видання, підконтрольне Компартії КНР, яке вважається її «рупором» з міжнародних питань.

Loading...
Loading...
Loading...