Справа «Роттердам+»: підозрюваний завчасно прибув на допит у НАБУ

Один із співробітників ДТЕК, якому минулого тижня НАБУ адресувало підозру, за власною ініціативою завчасно прибув до бюро для участі в процесуальних діях – раніше, аніж було заплановано.

Про це повідомила прес-служба ДТЕК на своїй сторінці у Facebook.

"Співробітник компанії добровільно надав вичерпні відповіді на всі запитання, які цікавили представників органу досудового слідства", - йдеться у повідомленні.

Він також запевнив, що відкритий до подальшої активної співпраці з НАБУ задля швидшого встановлення істини.

Як раніше повідомлялося, спеціально для участі в процесуальних діях двоє співробітників ДТЕК, яким було адресовано підозри, перервали планову відпустку та повернулися в Україну.

Нагадаємо, 12 серпня Солом’янський районний суд Києва обрав запобіжний захід ще одному фігуранту справи «Роттердам+» ексчільнику відділу НКРЕКП Тарасу Ревенку. Суд відмовив у застосуванні арешту на 60 діб, натомість призначив заставу у розмірі 1 млн 900 тис. грн за умови, що ця сума буде внесена упродовж 5 днів.

А 9 серпня Солом’янський райсуд Києва обрав запобіжний захід у вигляді утримання під вартою терміном два місяці з альтернативою застави 2 млн грн іншому фігурнту справи «Роттердам+» колишньому члену Національної комісії, що здійснює регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг, Володимиру Євдокимову.

8 серпня детективи НАБУ під процесуальним керівництвом прокурорів САП за оперативної підтримки СБУ повідомили шістьом особам, причетним до запровадження так званої формули «Роттердам+», про підозру у вчиненні дій, в результаті яких споживачам електроенергії завдано 18,87 млрд грн збитків.

 

 

 

Loading...