Екснардеп Білоус порадив «слугам народу» вивчити підземні ходи із ВР до Дніпра

Фото: newsone.ua. Народний депутат ВРУ ІІІ скликання Артур Білоус

Якщо влада і надалі діятиме у спосіб «жорсткого волюнтаризму», то, коли її рейтинг знизиться, а це абсолютно неминуче, то ті, що сьогодні підносять нову команду до небес, будуть її топтати.

Такий прогноз в ефірі програми «Треба поговорити» на телеканалі ZIK зробив народний депутат Верховної Ради України ІІІ скликання Артур Білоус.

Під час обговорення теми публічного звільнення чиновників Президентом Володимиром Зеленським Артур Білоус зауважив, що репліки гаранта, на кшталт «байдуже до бюрократії, треба звільняти», подобаються людям.

«Це стара тактика. Стара, як світ. Не з часів іще радянських, коли партійні секретарі робили «виволочки» напоказ народу, це ще із часів Івана Грозного – «хороший цар, погані опричники». Але це досить небезпечна штука… Якщо влада діятиме таким «жорстким волюнтаризмом», то, коли рейтинг знизиться, а це абсолютно неминуче для будь-якої популярної влади, то ті, які сьогодні підносять нову команду до небес, будуть її топтати», – прогнозує колишній парламентар.

Згадавши про нещодавні тренінги у курортному Трускавці для майбутніх нардепів від президентської політсили «Слуга народу», Артур Білоус жартома дав їм пораду: «Про всяк випадок, потрібно залучити когось із колишніх депутатів, щоб зробили екскурсію вже десь всередині Верховної Ради. Там підземні ходи є аж до Дніпра. Ну, все може бути, все треба знати… Бо є якесь запаморочення від неіснуючих іще успіхів».

Як повідомляли, 12 серпня Президент України Володимир Зеленський під час візиту у Житомирську область призначив нового голову Житомирської ОДА Віталія Бунечка. На Житомирщині він заявив, що проблема незаконного видобутку бурштину в Україні набула масштабу екологічного лиха.

Керівник держави доручив звільнити керівників поліції та Служби безпеки Житомирської області через причетність до схем із незаконного видобутку бурштину. Володимир Зеленський також змусив звільнитися керівника Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства Андрія Курінського.

Нагадаємо, у липні Президент Володимир Зеленський у Борисполі змусив секретаря Бориспільської міськради Ярослава Годунка покинути офіційну зустріч. Він переходив із чиновником нижчого рангу на «ти» і назвав його «розбійником».

Фото newsone.ua

Loading...