Новини » Світ Читать эту новость на русском

Протест у Лондоні: Посольство Бразилії облили червоною фарбою

Протест у Лондоні. Фото Reuters

У Лондоні учасники акції протесту проти зміни клімату та знищення лісів Амазонки, облили червоною фарбою посольство Бразилії.

Про це повідомляє Reuters.

Згідно з повідомленням, сьогодні, під час акції протесту у Лондоні, поліція заарештувала шістьох активістів з групи «Повстання проти вимирання» після того, як вони облили червоною фарбою посольство Бразилії, приклеїлись до вікон будівлі та вилізли на скляну навісу над входом.

Червоні відбитки рук та плями червоної фарби були по всьому фасаду, а також гасла, такі як «Досить крові корінних», «Стоп екоциду» та «Для диких».

Протест був направлений на те, щоб кинути виклик бразильському уряду через «санкціоновані державою порушення прав людини та екоцид».

Повстанці говорять, що акція протесту в Лондоні була приурочена до ходи корінних жінок у Бразилії, і що аналогічні акції проходили в посольствах Бразилії в Чилі, Португалії, Франції, Швейцарії та Іспанії.

У відповідь на дії групи «Повстання проти вимирання» посольство Бразилії у Лондоні заявило, що вітає будь-кого, хто хоче налагодити діалог про державну політику Бразилії, але права на вандалізм не існує ні в одній країні.

Нагадаємо, вчені ООН показали залежність благополуччя на плані від зміни клімату і зазначили, що життя мільйонів людей скоро буде залежати від готовності міняти наш погляд на екологію і виробництво продуктів харчування.

Loading...