Новини » Світ 13 серпня, 2019, 11:15
Пожежі та спека в Греції: МЗС попередило громадян України про загрози
<nbsp;>

В Міністерстві закордонних справ України рекомендують українцям у Греції обмежити пересування районами, де оголошено найвищі рівні пожежної небезпеки та відстежувати повідомлення місцевих органів влади про розвиток ситуації в регіонах.

Про це повідомляє Департамент консульської служби МЗС у Фейсбуці.

«У зв’язку з підвищенням температури до +40℃ і сильними вітрами та оголошенням 10 серпня 2019 р. в більшості регіонів Греції найвищих четвертого і п’ятого режимів пожежної небезпеки Міністерство закордонних справ України рекомендує громадянам України обмежити пересування зазначеними районами, знаходитися у безпечних місцях з точки зору пожежної безпеки, у можливій близькості до води, відстежувати повідомлення місцевих органів влади про розвиток ситуації, дотримуватися інструкцій рятувальних служб, а також враховувати можливі зміни у розкладі руху транспорту», – йдеться у повідомленні.

Також в МЗС рекомендують перевіряти актуальну інформацію з розвитку ситуації на сайті Генерального секретаріату цивільного захисту Греції.

А у разі виникнення небезпечних ситуацій, загрози життю чи здоров’ю, в МЗС рекомендують телефонувати на «гарячу лінію» Посольства України в Греції за номером +30 69 327 656 06, адреса електронної пошти emb_gr@mfa.gov.ua, або на цілодобову «гарячу лінію» МЗС України: + 38 044 238 16 57, адреса електронної пошти cons_or@mfa.gov.ua.

Як повідомляли, сильні вітри і високі температури з п’ятниці сприяли десяткам лісових пожеж по всій Греції. Зранку у суботу Агентство цивільного захисту країни повідомило жителям найбільш вразливих районів про «надзвичайну небезпеку» лісових пожеж.

 

 

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-08-21 12:06 :08