Порошенко закликав Зеленського підписати закон про державне визнання і підтримку «Пласту»

П’ятий президент України Петро Порошенко закликав чинного главу держави Володимира Зеленського підписати закон про державне визнання і підтримку «Пласту».

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

«Глибоко розуміючи значення пластунського руху для України, я і «Європейська Солідарність» вимагаємо у президента Зеленського підписати закон про державне визнання і підтримку «Пласту», – закликав Порошенко.

Він нагадав, що «Пласт» об’єднав тисячі молодих українців та відіграє важливу роль у вихованні відданих державі патріотів, а пластуни Марк Паславський, Віктор Гурняк, Євген Подолянчук, Микола Гордійчук, Андрій Білик віддали своє життя, захищаючи Україну від російських агресорів.

«Пам’ятати і берегти минуле, але дивитись і жити заради майбутнього». Це – основне гасло найстарішої української скаутської організації «Пласт», майбутнє якої зараз ми маємо зберегти і захистити», – наголосив ексглава держави.

«Долучаюся до флешмобу і запрошую усіх свідомих громадян. #ПідписуйТЕзаконПроПласт», – додав Порошенко.

Нагадаємо, суд дав дозвіл на допит у Державному бюро розслідувань п’ятого президента Петра Порошенка із застосуванням детектора брехні.Loading...