Новини » Світ Читать эту новость на русском

Пласідо Домінго звинуватили у сексуальних домаганнях

Вісім співачок та одна танцівниця звинуватили оперного співака Пласідо Домінго у примушенні їх до вступу в інтимний зв'язок в обмін на нові ролі.

Про це повідомляє AP News.

Згідно з повідомленням, відбувалося це в різний час, починаючи з 80-х років. За словами жінок, отримавши відмову, Домінго часто карав їх в професійному плані. 

Сам артист звинувачення відкидає. «Твердження цих неназваних осіб, які стосуються подій тридцятирічної давності, викликають глибоке занепокоєння і є неточними", - заявив він.

«Тим не менше, мені боляче чути, що я когось засмутив чи змусив відчувати себе некомфортно - незалежно від того, як давно, незважаючи на мої найкращі наміри. Я думав, що всі мої взаємодії і відносини завжди віталися і були узгоджені. Люди, які працювали зі мною, знають, що я не з тих, хто навмисно заподіює кому-небудь шкоду, ображає або бентежить», - додав Домінго.

Нагадаємо, раніше суд в Швеції вирішив, що не буде домагатися екстрадиції засновника Wikileaks Джуліана Ассанжа у справі про зґвалтування і сексуальні домагання. 

Loading...