Новини » Світ Читать эту новость на русском

Після вибуху на військовому полігоні в Сєвєродвінську зафіксували перевищення рівня радіації

У Росгідрометі зафіксували перевищення рівня радіації у 4-16 разів в російському Сєвєродвінську після вибуху на військовому полігоні в Архангельській області.

Про це повідомляє Росгідромет.

«За інформацією Північного УГМС на 12:00 за московським часом 8 серпня 2019 року Архангельською територіальною системою АСКРО (система, що здійснює безперервний автоконтроль радіаційної обстановки – ред.) у 6-ти з 8-ми пунктів м. Сєвєродвінська зафіксовані перевищення потужності дози гамма-випромінювання у 4-16 разів у порівнянні з фоновими значення ПАЕД (потужність амбієнтного еквіваленту дози – ред.) для даної території», – йдеться у повідомленні.

Як зазначається, середнє значення фону для м. Сєвєродвінськ становить 0,11 мкЗв/год.

Проте, після різкого стрибка значення стали зменшуватися, і згодом радіаційний фон в місті нормалізувався і становив від 0,13 до 0,16 мкЗв/год. В Архангельську перевищень ПАЕД в цей день зафіксовано не було.

Нагадаємо, вибух на військовому полігоні під Северодвінськом Архангельської області спричинив прототип того, що НАТО називає SSC-X-9 Skyfall. Це крилата ракета, яка здатна дістатися до будь-якого куточка землі.

Loading...