ОПЗЖ претендує на посади віцеспікера та Уповноваженого з прав людини у новому парламенті

Політична партія «Опозиційна платформа – За життя» заявила, що у Верховній Раді ІХ скликання претендуватиме на посади посади віцеспікера та Уповноваженого з прав людини.

Про це повідомляє пресслужба політсили. 

«Опозиція завжди отримує право на посаду віце-спікера парламенту і пост Уповноваженого з прав людини. Саме на ці посади мають бути призначені представники ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ як другої за чисельністю парламентської партії, єдиної реально опозиційної сили до курсу партії влади та її сателітів у Верховній Раді нового скликання», - йдеться у заяві ОПЗЖ.

При цьому зазначається, що в Європі неодноразово наголошували на значенні та ролі опозиції в демократичному суспільстві. Саме опозиція контролює діяльність влади та не допускає порушення демократичних стандартів правової держави, підкреслюється у заяві. 

«Для цього в демократичному парламенті опозиція повинна очолити комітети, до відання яких належать свобода слова і діяльність ЗМІ, захист прав людини, регламентні процедури самого парламенту і контроль над витрачанням коштів Державного бюджету», - додають у партії.

Нагадаємо, «Опозиційна платформа – За життя» раніше внесла пропозиції щодо створення у Верховній Раді України ІХ скликання 23 комітетів і 1 комісії з питань приватизації. 

Loading...