НАЗК викликає для пояснень народного депутата та ще 7 посадовців

НАЗК запрошує 8 осіб, серед яких народний депутат та посадовці, для надання пояснень за ознаками можливих адмінправопорушень.

Про це повідомляє пресслужба відомства.

«Національне агентство з питань запобігання корупції запрошує 8 осіб для надання пояснень та у разі наявності підстав – складення протоколів про адміністративні правопорушення», – йдеться у повідомленні.

Тож, за ознаками порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів:

  • Андрія Павелка, народного депутата України, 20 серпня о 14.00
  • Катерину Фесюн, депутата Менської міської ради Чернігівської області VІІ скликання, 14 серпня о 10.00
  • Олександра Тарасовця, депутата Чернігівської міської ради, 21 серпня о 10.00
  • Тетяну Плетень, депутата Вільнянської районної ради Запорізької області, 14 серпня з 10:00 до 12:00
  • Альону Дмітрєвскую, заступника голови Сумської міської ради, 28 серпня з 10:00 до 15:00
  • Миколу Носка, ректора Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка, 14 серпня о 10.00;

За ознаками несвоєчасного подання повідомлення про суттєві зміни у майновому стані:

  • Тетяну Єгорову-Луценко, начальника Головного територіального управління юстиції у Харківській області, 14 серпня о 14.00
  • Олега Александровича, директора державного підприємства «Карпатський експертно-технічний центр Держпраці», 15 серпня о 12.00.

«Національне агентство здійснює збір фактичних даних за ознаками можливого порушення вимог Закону України «Про запобігання корупції» щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, несвоєчасного подання повідомлення про суттєві зміни у майновому стані», – повідомили в НАЗК.

У відомстві також додали, що ці особи запрошені офіційним листом Національного агентства за тиждень до оприлюднення на офіційному вебсайті.

У НАЗК відзначили, що неявка посадової особи не є перешкодою для здійснення подальших можливих заходів відповідно до вимог законодавства України про адміністративні правопорушення.

Нагадаємо, електронна петиція до Президента України Володимира Зеленського про скасування державного фінансування політичних партій набрала необхідні для розгляду 25 тисяч голосів, і збір підписів продовжується.

 

Loading...