На Рівненщині через кинуту в люк петарду травмувалися троє дітей

У місті Радивилів Рівненської області внаслідок необережного поводження з петардою постраждали три дитини.

Про це повідомляє пресслужба Національної поліції області. 

Згідно з повідомленням, інцидент трапився напередодні в обід  на вулиці Паркова.  Правоохоронці встановили, що 15-річний хлопець, учень місцевої школи, кинув петарду через вентиляційний отвір зачиненого каналізаційного люку, що закривав підземні газові комунікації. 

Внаслідок вибуху постраждав не тільки згаданий підліток, але й двоє хлопців 14-ти та 9-ти років. Усі вони отримали термічні опіки тіла. 

Старших хлопців доставили до опікового відділення обласної лікарні, а молодшого шпиталізували із опіками нижніх кінцівок у місцевий медзаклад. Наразі їхньому життю нічого не загрожує. 

Окрім правоохоронців, на місце події прибули працівники місцевої газової дільниці, але будь-яких витоків газу не виявили. За результатами огляду вибух стався через природні зміни середовища, у якому накопичилася газоповітряна суміш. 

Було розпочато досудове розслідування за ч. 4 ст. 296 (хуліганство) Кримінального кодексу, в межах котрого наразі встановлюють усі обставини події, зокрема і походження піротехнічного виробу. Дана стаття передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на термін від трьох до семи років. 

Також зазначається, що відповідно до ч. 2 ст. 22 (вік, з якого може наставати кримінальна відповідальність) Кримінального кодексу України, особи, що вчинили злочини у віці від чотирнадцяти до шістнадцяти років, підлягають кримінальній відповідальності за вказаний вид злочину, який відноситься до категорії тяжких. 

Нагадаємо, раніше у Рівному Служба безпеки України викрила групу торгівців людьми, які переправляли жінок на Близький Схід для сексуальної експлуатації. 

Loading...