Новини » Світ 13 серпня, 2019, 17:48
Місто у Бельгії запровадило суворі правила годування вуличних котів
<nbsp;>

Бельгійське місто Намюр в рамках програми протидії з розповсюдженню бродячих котів запровадило правила їх годування.

Про це повідомляє RTBF.

Згідно з повідомленням, з 2007 року були стерилізовані 1810 котів. Але незважаючи на це, годування тварин добродушними людьми лише створює умови, сприятливі для їх розмноження. Відтак, влада міста запровадила регламент, який регулюватиме правильне годування вуличних котів.

Зокрема, любителі частого годування котів на вулиці відтепер мають отримати відповідну ліцензію та годувальну карту, в якій розписані вимоги та правила.

Наприклад, годувальник зобов’язується годувати котів лише прийнятною для них їжею. Забороняється давати кістки чи недоїдки. За температури вище 20 градусів необхідно годувати тварин сухою їжею. Також, дозволяється годувати пухнастих лише у встановлений час, щоб вони звикли їсти у певний період доби. Поважати оточуючих, не створювати шуму та інформувати владу про нових вуличних тварин, яких необхідно стерилізувати.

Зазначається, що такі правила створені для збереження здоров’я тварин та відслідковуванням за їхньою популяцією. За недотримання цих вимог людину зможуть позбавити годувальної карти. А за годування без відповідного дозволу людину зможуть оштрафувати на 250 євро.

Нагадаємо, раніше вчені з’ясували, чому кішки їдять траву.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-08-21 12:13 :19