Новини » Економіка 13 серпня, 2019, 8:47
Літаки ДП «Антонов» задіяні в міжнародній програмі запобігання витоку нафти
ZIK
ZIK

Літаки типу Ан-124-100 «Руслан» авіатранспортного підрозділу ДП «АНТОНОВ», відомого як «Авіалінії Антонова», беруть участь в реалізації програми щодо запобігання витоку нафти в океан.

Про це повідомляє пресслужба підприємства.

Замовником таких авіаперевезень виступає британська компанія Oil Spill Response (OSRL), що спеціалізується на запобіганні та ліквідації наслідків, пов’язаних з розливом нафти при її видобуванні в світі.

Авіакомпанією «Авіалінії Антонова» був виконаний випробувальний політ на літаку Ан-124-100 зі спеціалізованим обладнанням на борту, яке встановлюється на морському дні, а також спеціально спроектованими і виготовленими транспортувальними рамами.

В межах цього проекту другу раму буде доставлено до Сінгапуру. Вона буде введена в експлуатацію в четвертому кварталі поточного року та стане доповненням до першої рами, яка вже знаходиться в Норвегія. Під час презентації першої рами в серпні 2018 року Ан-124-100 виконав випробувальний політ з аеропорту Ставангера.

«Літаки Ан-124 та Ан-225 не потребують додаткового аеродромного обладнання для виконання навантажувально-розвантажувальних робіт. Вантажні рампи літаків здатні витримувати великі навантаження та використовуються під контролем компаній-експлуатантів цих літаків у всьому світі для виконання потреб замовників. Це забезпечує нам впевненість у потрібному рівні мобільності»,– зазначили у пресслужбі компанії.

Як повідомляли раніше, полковник Міноборони організував схему розкрадання на «Антонові».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-08-22 09:46 :48