Команду Зеленського обрали депутатами через те, що вони найкращі шоумени - Окара

ZIK

Володимир Зеленський обіцяв українцям нових людей і політику, він це виконує. Можна вчити цих людей, як краще застосовувати режисерську майстерність, але саме їх обрали депутатами якраз через те, що вони найкращі шоумени.

Таку думку в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Чудова четвірка» на телеканалі ZIK висловив політолог Андрій Окара.

Пан Окара прокоментував недавні скандальні звільнення Президента України Володимира Зеленського. Він сказав, що його політичні кроки щодо звільнення чиновників виглядають дуже логічно, бо це якраз те, чого чекали люди, які проголосували за нього і за його партію.

«Це дуже театрально і яскраво, це таке реаліті-шоу. Він обіцяв нових людей і політику, ну ось він це виконує і робить це з дуже ефективним театральним ефектом. Ми можемо звичайно вчити цих людей як краще застосовувати режисерську майстерність, але саме їх обрали депутатами якраз через те, що вони найкращі шоумени», – зазначив політолог.

Зокрема, ведуча програми поцікавилася, як довго вони можуть використовувати цю карту. Експерт відповів, що коли набридне, вони придумають іншу тактику, а зараз ми бачимо, що це якраз те, що люди сприймають.

«Цей театральний прийом може дуже ефективно працювати принаймні до кінця жовтня. Поки літо, всі у відпустках і розслаблені – це дуже добре спрацьовує. Тим більше, що ротація кадрів потрібна і це є однією із програмових засад партії. В будь-якому випадку оновлення кадрів логічне і очікуване», – прокоментував Окара.

Як повідомляли, 12 серпня Президент України Володимир Зеленський під час візиту у Житомирську область призначив нового голову Житомирської ОДА Віталія Бунечка.

Володимир Зеленський на Житомирщині заявив, що проблема незаконного видобутку бурштину в Україні набула масштабу екологічного лиха.

Керівник держави доручив звільнити керівників поліції та Служби безпеки Житомирської областічерез причетність до схем із незаконного видобутку бурштину.

Володимир Зеленський змусив звільнитися керівника Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства Андрія Курінського. За словами Президента, Курінський причетний до схеми з незаконного видобутку бурштину на Житомирщині.

Фото 5.uaLoading...