Новини » Спорт Читать эту новость на русском

Еліна Світоліна: На турнірі в Цинциннаті треба бути зібраною з самого початку

Перша «ракетка» України Еліна Світоліна / WTA

Перша «ракетка» України Еліна Світоліна поділилася очікуваннями від свого старту на турнірі WTA Premier 5 в Цинциннаті (США).

Еліна Світоліна в інтерв’ю Tennis Channel, зокрема, зазначила, що в Цинциннаті потрібно бути зібраною з самого початку, але це і робить цей турнір цікавим.

Про старт в Цинциннаті

«В американській серії я вже провела кілька матчів, думаю, я добре зіграла, у мене були важкі поєдинки. У Цинциннаті я буду фокусуватися на кожному матчі, подивимося, як складеться. Зі старту цього турніру тебе чекають важкі матчі, тому треба бути зібраною з самого початку. Це те, що робить цей турнір цікавим».

Про соцмережі

«На сторінці GEMS Life менше людей залишають негативні коментарі, коли ми програємо. Ми звернули на це увагу, ось чому, можливо, ми більше часу проводимо на цій сторінці! Немає особливої ​​різниці. Ми отримуємо багато підтримки, це дуже приємно. Спочатку я цього не очікувала. У нас є люди, які займаються соціальними мережами, але ти все одно не можеш уникнути негативних коментарів, тому що, очевидно, що вони є. Суть соціальних мереж в тому, щоб ділитися з людьми, у яких немає шансу побувати на турнірі або познайомитися з гравцями».

Про відносини з представником ATP-туру

«Я б не сказала, що те, що Гаель – тенісист, робить життя важче, але є хороші і погані моменти. Велику частину часу ми граємо на великих турнірах разом, так що він мене підтримує. Можливо, не так вже й здорово, коли двоє весь час знаходяться в атмосфері тенісу, але не обов’язково, що це погано. Потрібно ставитися до ситуації так само, коли б хтось не був залучений в теніс. Для інших, може бути це і добре, тому що це допомагає переключити увагу з тенісу і тиску. Але все залежить від вас і того, що ви хочете».

Про фірмові страви Цинциннаті

«Пробувала я знамените місцеве чилі або морозиво? Ні, але я люблю гостру їжу, тому чилі я б обов’язково спробувала. Вам безперечно варто порадити мені гарне місце».

 

Loading...