Новини » Світ Читать эту новость на русском

Болтон: США підтримають жорсткий Brexit

Радник президента США з нацбезпеки Джон Болтон

Радник президента США з нацбезпеки Джон Болтон заявив, що Вашингтон цілковито підтримає Лондон у разі виходу з Євросоюзу без угоди.

Про це повідомляє DW.

«Сполучені Штати підтримають вихід Великої Британії з Євросоюзу без угоди з Брюсселем, якщо так вирішить уряд у Лондоні. Про це заявив у понеділок, 12 серпня, радник президента США з нацбезпеки Джон Болтон», – ідеться в повідомленні.

За словами Болтона, якщо таким буде рішення британського уряду, «ми підтримаємо його з ентузіазмом».

Радник Трампа також зазначив, що адміністрація президента США прагне бути корисною Лондону: »Ми хочемо допомогти з Brexit».

Болтон додав, що Велика Британія та США зможуть домовлятися про спільну торговельну угоду сектор за сектором, залишивши найскладніші сфери наостанок. При цьому одним з найскладніших питань може стати угода щодо фінансових послуг.

Як повідомлялося, премʼєр-міністр Британії Борис Джонсон заявив, що країна мусить покинути ЄС до 31 жовтня за будь-яких обставин. «Швидка й негайна підготовка до виходу з Євросоюзу без угоди є моїм пріоритетом, а також стане найвищим пріоритетом для усіх державних службовців», – наголосив Джонсон.

Loading...