Зеленський вимагає звільнень у Нацполіції, СБУ та прокуратурі Житомирської області

ZIK

Президент Володимир Зеленський доручив звільнити керівників поліції та Служби безпеки Житомирської області через причетність до схем із незаконного видобутку бурштину

Про це повідомляє Українська правда.

За даними Глави держави, проблема незаконного видобутку бурштину загострилася у 2014 році, а керівник Національної поліції Сергій Князєв доповів, що боротьба з цим важлива для Волинської, Житомирської та Рівненської областей.

«Ми почнемо працювати по всіх прізвищах у цих трьох областях, щоб вони збирали свої речі і змінили адресу свого існування, змінили країну свого життя. Це буде найм'якший варіант. У цій схемі і Нацполіція, і Служба безпеки, і таке інше. У Житомирській області, я так розумію Олевський і Овруцький райони. Керівників райвідділів поліції я дуже прошу звільнити»,– заявив Зеленський.

На що Князєв відповів: «Зробимо». У залі додали, що проблема є і в Коростенському районі, – начальник Нацполіції пообіцяв розібратися комплексно.

Зеленський також спитав керівника поліції області: «Що у вас відбувається в області?». Той відповів, що йде боротьбі з незаконним видобутком бурштину.

Президент дорікнув: «Вам приємно, що про вашу поліцію кажуть, що «всі теж у схемі»?».

Начальник поліції області відповів, що викрили начальника Олеського району,  та й загалом результати діяльності за останні 3 роки покращилися: «Ми майже припинили масовий видобуток. Зупинити практично нереально, бо треба дуже великі сили».

Зеленський перервав його: «Я вам не вірю. Я буду говорити з керівником. Я теж вам рекомендую дуже покинути свою посаду. Я буду говорити з паном Князєвим. За 4 роки ви кажете, ви припинили, – а в нас є економічні висновки, що ви тут припинили, хто припинив.

Знаючи, що ми прилітаємо, припинили. Ну, і про польську біржу – окремо, якщо хочете, послухайте...Може, ви й нормальна людина і у схемі не були, але ви не можете нічого зробити з піратами бурштиновими».

Голові Служби безпеки в області Президент теж сказав: «Служба безпеки теж у цій схемі».

Відповідь, що СБУ працює і управління вилучило понад 13 тонн бурштину, Зеленського не задовольнила: «Ми змінимо голову Служби безпеки у Житомирській області. Я хотів би, щоб Іван Геннадійович Баканов розглянув іншу кандидатуру».

Почувши, що прокурор області у відпустці, Президент заявив: «У якій відпустці? За межами України? А коли відпустка почалася? А є заява з датами? Я хочу побачити, коли він пішов у відпустку. А ви можете нам доповідь з приводу бурштину і тих прокурорів, хто кришує?»..

Заступник керівника обласної прокуратури заявив, що прокуратура протидіє незаконному видобутку бурштину, а Зеленський зупинив його словами: «Ви повинні знати що відбувається. Дякую».

Нагадаємо, сьогодні, 12  серпня Президент України Володимир Зеленський здійснює робочу  поїздку на Житомирщину.

Під час візиту Зеленський представив нового голову Житомирської обласної державної адміністрації Віталія Бунечка.

Loading...