Запасайтеся цитрамоном: Синоптик попередила українців про різку зміну погоди

ZIK

13 серпня в Україні очікується найсильніша спека за увесь тиждень. Вже у середу в західних областях почнеться суттєве зниження температури повітря. Надалі похолодання поступово ширитиметься всією Україною.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук написала синоптик Наталія Діденко.

За її словами, 13 серпня температура повітря у більшості областей становитиме +30+35 градусів. У Східних областях очікується +26+32 градуси, на Волині, Рівненщині, Львівщині повітря буде свіжішим, +24+28 градусів.

Грозові дощі пройдуть у вівторок в зоні атмосферного фронту на Заході, ввечері на Півночі України і також на Вінниччині. В окремих районах дощі можуть переходити у сильні зливи і навіть супроводжуватися шквалом.

На решті території України - Південь, Схід, більша частина Центру - буде сухо та сонячно.

У середу, 14 серпня, спека в Україні ще триватиме. Проте вже у Західних областях почнеться суттєве зниження температури повітря, 14-го серпня на Заході передбачається +18+24 градуси.

За прогнозом синоптика, надалі похолодання поступово ширитиметься всією Україною.

Найдовше протримаються Схід, Південь та центральні області, ближчі до Сходу – там спека послабне аж наприкінці тижня, у суботу-неділю.

«Тому, 13 серпня ховаємося від спеки, 14 серпня робимо шулики, 15 серпня тримаємо ближче цитрамон-нурофен, в кінці тижня доганяємо літню погоду на Півдні та Сході України. Тиждень цікавий і сприятливий для будь-яких наших талантів»,– написала Діденко.

Нагадаємо, в семи областях України зберігається надзвичайна пожежна небезпека.

Loading...