Юрій Володарський у програмі «HARD з Влащенко» на ZIKу, – повне відео

12 серпня, з 21-ї, в ефірі телеканалу ZIK транслювали програму «HARD з Влащенко» – яскраве хард-ток-шоу з яскравою ведучою та статусними спікерами.

Гостем у Наташі Влащенко цього разу був літературний критик, культурний оглядач Юрій Володарський.

У програмі «HARD з Влащенко» традиційно насичений ефір – у розмові з гостем ведуча порушила актуальні політичні й соціальні теми. Зокрема, Юрій Володарський говорив про реформи експрезидента Петра Порошенка, які так і залишились на папері. Гість розповів, кого підтримував на президентських виборах, а ще назвав принцип, з огляду на який країна проголосувала за Володимира Зеленського, за допомогою аж ніяк не літературного слова…

Повне відео розмови із Юрієм Володарським можна переглянути тут:

Попередні випуски програми можна переглянути тут.

Довідково

Телеканал ZIK вперше вийшов в ефір 1 вересня 2010 року. Із 2014 року розпочав перехід на загальнонаціональний рівень – постійно вдосконалюючись та намагаючись надавати телеглядачеві найцікавіші, корисні та актуальні програми.

Входить до мережі національного цифрового мовлення Т2. Територія - вся Україна. Трансляція відбувається на супутнику ASTRA 4A на частоті 12073 МГц. Поляризація: горизонтальна.

Окрім того, включений до пакетів найвідоміших в країні провайдерів програмної послуги – «Воля-Кабель», «Тріолан», «Ланет», «Viasat» та інші.

Також ZIK можна постійно дивитись у мережах провайдерів інтернет-телебачення IPTV та ОТТ (MEGOGO, OLL.TV, КИЇВСТАР та інші).

Шеф-редактор телеканалу ZIK Дарія Гордійко, генеральний продюсер телеканалу Наташа Влащенко.

Loading...