live

У Нацбанку прокоментували заяву НАЗК про недостовірні дані у декларації Смолія

Голова Національного банку України Яків Смолій наразі не отримав від Національного агентства з питань запобігання корупції жодної інформації про результати перевірки його декларацій за 2015, 2016 та 2017 роки.

Про це повідомляє пресслужба НБУ у Facebook.

«Наразі Голова Національного банку Яків Смолій не отримав від Національного агентства з питань запобігання корупції жодної інформації про результати перевірки його декларацій за 2015, 2016 та 2017 роки», – йдеться в повідомленні.

У відомстві також зазначають, що Нацбанк є прибічником політики відкритості та прозорості, і після отримання від НАЗК відповідних висновків надасть повний коментар для ЗМІ.

«Голова Національного банку Яків Смолій готовий продовжувати співпрацю з антикорупційними органами та надавати коментарі і необхідну інформацію щодо перевірки ними висновків НАЗК про ознаки декларування недостовірної інформації у деклараціях за відповідні роки», – додали в НБУ.

Нагадаємо, Національне агентство з питань запобігання корупції за результатами повних перевірок декларацій виявило ознаки декларування недостовірної інформації на суму понад 250 прожиткових мінімумів.

Loading...