Новини » Події Читать эту новость на русском

Справа «Роттердам+»: Суд обрав запобіжний захід ще одному фігуранту

Солом’янський районний суд Києва обрав запобіжний захід ще одному фігуранту справи «Роттердам+» ексчільнику відділу НКРЕКП Тарасу Ревенку.

Суд відмовив у застосуванні арешту на 60 діб, натомість призначив заставу у розмірі 1 млн 900 тис. грн за умови, що ця сума буде внесена упродовж 5 днів, - повідомляє 5 канал.

Ексначальнику відділу енергоринку НКРЕКП Тарасу Ревенку прокурори Спеціалізованої антикорупційної прокуратури інкримінують причетність до розробки самої формули «Роттердам+» у 2016 році. Прокурори клопотали про взяття під варту на 60 діб або заставу в 5 млн грн.

Натомість сторона захисту заявила, що підозра Тарасу Ревенку є абсолютно необґрунтованою, а прокурори не надали рішення Окружного адміністративного суду Києва, апеляційної та касаційної інстанцій, які визнали формулу законною та економічно обґрунтованою. 

Суму застави прокурори САП пояснювали шкодою, яка була завдана державі, а це близько 19 млрд грн.

Суд також поклав на Тараса Ревенка певні процесуальні обов’язки – до 10 жовтня він зобов’язаний не покидати меж Києва без дозволу слідства, прибувати до правоохоронців на першу вимогу та утримуватися від спілкування з робітниками НКРЕКП щодо обставин кримінального провадження.

Нагадаємо, 9 серпня Солом’янський райсуд Києва обрав запобіжний захід у вигляді утримання під вартою терміном два місяці з альтернативою застави 2 млн грн іншому фігурнту справи «Роттердам+» колишньому члену Національної комісії, що здійснює регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг, Володимиру Євдокимову.

8 серпня детективи НАБУ під процесуальним керівництвом прокурорів САП за оперативної підтримки СБУ повідомили шістьом особам, причетним до запровадження так званої формули «Роттердам+», про підозру у вчиненні дій, в результаті яких споживачам електроенергії завдано 18,87 млрд грн збитків. 

 

 

Loading...