Новини » Події Читать эту новость на русском

Слідчі ДБР проводять обшуки на волинських митницях

Слідчі Державного бюро розслідувань проводять 7 санкціонованих обшуків на митницях ДФС, митних постах і відділах митного оформлення у Волинській області.

Про це повідомила заступник директора бюро Ольга Варченко у Facebook.

«Саме зараз слідчі ДБР здійснюють 7 санкціонованих обшуків на митницях ДФС, митних постах та відділах митного оформлення», – пише вона.

За її словами, під час слідства працівники бюро встановили причетність до протиправної схеми співробітників митниць на Волині.

Варченко нагадала, що на початку липня слідчі Центрального апарату ДБР викрили протиправну схему, у якій брали безпосередню участь працівники ДФС.

«Власне, вони покривали діяльність тіньового ринку з торгівлі податковими кредитами й отримували за такі «послуги» свій відсоток. Як наслідок, діяльність цієї транзитно-конвертаційної групи за сприяння волинських податківців завдала збитків державі на 190 мільйонів гривень», – додала вона.

Варченко зазначила, що роль митників зводилася до того, що вони навмисно занижували митну вартість транспортних засобів, які імпортували за підробленими документами. У документах вказували недостовірні дані про відправника та отримувача, а також маніпулювали з інформацією, необхідною для визначення адекватної митної вартості.

Нагадаємо, 12 серпня п’ятий президент України Петро Порошенко був на допиті у Державному бюро розслідувань.

Loading...