Новини » Спорт Читать эту новость на русском

Провідні українські боксери-аматори відмовились їхати на ЧС-2019 в Росію

ФБУ не буде відправляти офіційну делегацію на чемпіонат світу з боксу у Єкатеринбурзі / facebook.com/UkrainianBoxingFederation

На чемпіонаті світу з боксу 2019 року серед аматорів, який восени прийматиме російський Єкатеринбург, Україну можуть представити резервісти – найсильніші вітчизняні боксери сьогодення відмовилися від участі в світовому форумі.

Федерація боксу України не відправлятиме офіційну делегацію на чемпіонат світу-2019 з боксу в російський Єкатеринбург. Провідні українські боксери-аматори вирішили відмовитися від участі в змаганнях, які пройдуть в Росії. Про це повідомляє xsport.ua з посиланням на керівника прес-служби Федерації боксу України (ФБУ) Олександра Подаваленка.

«Члени національної збірної України, які брали участь в останніх Європейських іграх, чемпіонаті Європи в Харкові, ті хлопці, які є першими-другими номерами збірної України, – точно брати участь в змаганнях у Росії не будуть», – заявив Олександр Подаваленко.

Чемпіонат світу-2019 з боксу пройде з 7 по 21 вересня в Єкатеринбурзі.

Нагадаємо, на попередньому чемпіонаті світу з боксу в німецькому Гамбурзі у 2017 році Україна виборола одну медаль. Олександр Хижняк переміг у ваговій категорії до 75 кг.

Loading...