Окупаційна влада Криму хоче переговори з Україною щодо пропуску води з Дніпра на півострів

Окупаційна влада Криму має намір звернутися до керівництва РФ з проханням ініціювати переговорний процес з Україною про пропуск на півострів води з Дніпра.

Про це повідомив у понеділок так званий постпред Криму при президенті РФ Георгій Мурадов. - інформує ТАСС.

«Ми хотіли б просити допомогти почати зондаж, чи можливі переговори з українською стороною про те, щоб вони нашу воду пропускали до Криму. Це не вода річки Дніпро, яка належить Україні, це наша вода, що йде з території РФ«, – сказав він. 

Україна у 2014 році припинила поставки на півострів дніпровської води по Північно-Кримському каналу, що закривав до 90% потреб республіки в воді, як для заповнення водосховищ, так і для зрошення.

У найскладнішій ситуації опинилися східні і північні регіони півострова. На півночі Криму проблеми виникли в Джанкойському, Красноперекопському районах і місті Армянськ.

Нагадаємо, Міністерство закордонних справ України висловило рішучий протест у зв’язку з черговим неузгодженим з українською стороною відвіданням 10 серпня президентом РФ В.Путіним тимчасово окупованих територій України – Автономної Республіки Крим і міста Севастополь.

Зокрема вказується, що ця поїздка є грубим порушенням російською стороною державного суверенітету і територіальної цілісності нашої держави. 

 

Читайте більше новин на тему: окупований Крим

Loading...