Новий голова Житомирської ОДА може бути пов’язаний з Коломойським, - ЗМІ

Президент Володимир Зеленський призначив головою Житомирської ОДА Віталія Бунечка, який є братом керівника юридичного підрозділу «Укрнафти». Саме брат новоспеченого голови Житомирської ОДА представляв інтереси компанії з орбіти Ігоря Коломойського в судових тяжбах з Національним антикорупційним бюро.

Самого Бунечка в 2015 році звинувачували у спробі впливати на тендери «Енергоатому», а також у кришуванні компанії «Укргазвидобування», повідомляє Дзеркало тижня.

Згідно з електронною декларацією Бунечка за минулий рік, він прописаний в Києві. Проте до недавнього часу голова Житомирської ОДА нібито проживав у селищі Приморське, яке знаходиться між Маріуполем і фронтовим Широкіно.

Чиновник задекларував лише кілька наручних годинників Frank Muller і Zenit. Також, згідно з декларацією, зарплата Бунечка за 2018 рік склала 365 409 грн. З готівки чиновник задекларував $ 39 000 та € 32 000.

Бунечко народився в 1973 році. Новий голова ОДА закінчив Академію Служби безпеки України. Кандидат юридичних наук. Згідно з інформацією ЗМІ, Бунечко працював першим заступником начальника Головного управління (з дислокацією в Маріуполі) СБУ в Донецькій області.

12 серпня Зеленський під час робочої поїздки в Житомирську область представив Бунечка як нового голову місцевої ОДА. Сам Бунечко пообіцяв, що його робота базуватиметься на принципах відкритості та публічності. Також, за словами посадовця, в області «знищать корупцію».

Нагадаємо, сьогодні Президент Володимир Зеленський під час візиту у Житомирську область представив нового голову Житомирської обласної державної адміністрації Віталія Бунечка. 

Зеленський також доручив звільнити керівників поліції та Служби безпеки Житомирської області через причетність до схем із незаконного видобутку бурштину.

Loading...