live

Нацгвардія закупить спецавто на 63 млн гривень

У Міністерстві внутрішніх справ оголосили тендер на закупівлю спеціалізованих вахтових автомобілів. Сума закупівлі – 62 млн 810 тис.

Про це повідомляє Ukrainian Military Pages.

Згідно з повідомленням, спецтранспорт має бути на базі автомобіля МАЗ або аналога.

До шасі висуваються такі вимоги: безкапотна 2/3 місна кабіна, колісна формула 4х2, колісна база не менше 4 100 мм, монтажна довжина рами не менше 5 800 мм, двигун потужністю не менше 130 к. с. стандарту Євро-2 або вище, вантажопідйомність не менше 5450 кг, повна маса не більше 10 100 кг, об’єм паливного баку не менше 200 л., розмір коліс не менше R20.

Кузов-фургон має бути обладнаним не менше ніж 26 м’якими сидіннями із можливістю регулювання кута нахилу спинки системами опалювання та кондиціонування повітря, ЖК-телевізором діагоналлю не менше 24-32 дюйма, а також робочим столом типу – купе з розеткою для підключення комп’ютера (ноутбука).

Також у фургоні мають бути передбачені відсіки для розміщення протиударних щитів типу ФОРТ-ЩПА, а на всіх вікнах повинні встановлюватись захисні грати із металевої сітки.

Як зазначається, спочатку технічне завдання відповідало єдиному автомобілю – МАЗ-5340. Втім, після скарг учасників до нього були внесені зміни. В одній із скарг було заявлено, що вимоги є завищеними та наближені до єдиного автомобіля, який знаходиться у санкційному списку як товар виробництва Російської Федерації.

Початок тендеру анонсовано на 12 серпня.

Нагадаємо, з 1 серпня військовослужбовці Національної гвардії України виконують завдання з охорони громадського порядку у складі самостійних піших патрулів.

 Loading...
Loading...
Loading...