Новини » Події 12 серпня, 2019, 19:45
На Донбасі виявлено російську техніку, яка має захист від ядерного удару

На Донбасі виявлено новий тип російської військової техніки, яка має характеристики живучості екіпажу на випадок ядерного удару і використовується при наступі.

Про це повідомляють волонтери міжнародної розвідувальної спільноти InformNapalm.

За даними спільноти, 7 серпня було опубліковано черговий звіт СММ ОБСЄ, який містить інформацію, що надійшла станом на 6 серпня 2019 року. У звіті сказано, що БПЛА СММ дальнього радіусу дії виявив 1 інженерну машину розгородження (ІМР-3) і 14 БМП-1 поблизу н. п. Круглик (65 км на південний захід від Луганська):

А у 2017 році на сайті ТРК «Звєзда» вийшла стаття, що ІМР-3 – це російський «термінатор», якому нібито немає рівних при наступі і екіпаж машини захищений навіть на випадок техногенної катастрофи.

Зокрема, інженерні машини розгородження належать до групи машин, призначених для прокладання проходів, розчистки завалів і руйнувань під час інженерного забезпечення бойових дій військ. Для виконання цих завдань машини оснащуються бульдозерним, крановим та додатковим (ківш, скребок, бур) обладнанням.

ІМР-3 надійшла на озброєння ЗС РФ у 1999 році. Серійне виробництво було організоване на ВАТ «НПК «Уралвагонзавод» (м. Нижній Тагіл). ІМР-3 створена на базі танка Т-90.

Машина має ножовий колійний мінний трал з електромагнітною приставкою, який дає можливість ІМР-3 самостійно долати мінні поля з протигусеничними чи протидонними мінами, оснащеними контактними чи неконтактними магнітними підривниками.

ІМР-3 оснащена дистанційно керованою зенітно-кулеметною установкою калібру 12,7 мм. Вона змонтована на башті і яка захищає екіпаж від нападу з повітря, веде боротьбу з легкоброньованими наземними цілями і живою силою супротивника. Також є термодимова апаратура для постановки димової завіси.

Екіпаж, вузли та агрегати всередині машини захищає система, яка 6-кратно ослаблює проникаючу радіацію ядерного вибуху і 120-кратно – гамма-випромінення радіоактивно зараженої місцевості.

У систему життєзабезпечення єкіпажу входять пристрої кип’ятіння води та розігрівання їжі, а також збору та зберігання відходів життєдіяльності, що дає змогу виконувати бойові завдання, не виходячи з машини впродовж трьох діб. Також машина має можливість самоокопування. Час самоокопування 12-30 хвилин.

Волонтери міжнародної розвідувальної спільноти InformNapalm роблять висновок, що поява на Донбасі ІМР-3 -  це чергова ознака постачання озброєння та військової техніки Російської Федерації в зону бойових дій на Донбасі.

Загалом на Донбасі зафіксовано вже більше 50 типів озброєння та техніки РФ, яка не могла стати трофейною і є прямим доказом участі РФ у війні проти України.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-08-25 10:07 :14